با سلام

وبسایت تخصصی ماهیگیری ورزشی، Angling.ir با هدف پر کردن خلاء علمی موجود در بین سایتهای ماهیگیری ورزشی و با تکیه بر توان هرچند ناچیز علمی مدیران چند سایت مرتبط با آبزیان افتتاح گردید. بر طبق برنامه تعریف شده توسط مدیران گروه سایتهای مذکور، بنا بود این وبسایت در نیمه دوم سال جاری راه اندازی گردد که مشاهده سوء استفاده برخی افراد از نبود منبع علمی کامل در این مورد، به تیم طراح این سایت انگیزه مثبت و مضاعفی داد تا چهار ماه زودتر از برنامه این سایت را وارد فضای وب بنماید. آنجه که اکنون در میان اغلب -و نه همه- سایتهای ماهیگیری ورزشی دیده میشود، سرقت مطالب سایتهای دیگر، بدون ذکر منبع به قصد بهره برداری تجاری نظیر فروش محصولات و خدمات غیر استاندارد می باشد. گردانندگان این وبسایت، امید دارند بتوانند فرهنگ جدیدی در سطح وب فارسی به منظور اشاره به رفرنس و منبع مطلب ایجاد بنمایند.

وبسایتهای اجرا شده تیم علمی سایت ماهیگیری ورزشی تا این لحظه:

1. بانک اطلاعاتی ماهیان ایران، به آدرس: www.Fishbase.ir
2. بانک جامع ماهی قزل آلا، به آدرس : www.GhezelAla.ir
3. منبع کامل اطلاعاتی اسبله ماهی، به آدرس: www.Catfish.ir
4. منبع کامل اطلاعاتی صید ورزشی، به آدرس: www.Angling.ir

وبسایتهای در دست کار که تا اواسط سال جاری به ترتیب منتشر خواهند شد:

1.وبسایت جامع ماهیان آکواریومی، که با یکی از دو دامنه تملک شده مقابل بارگزاری خواهد شد: www.Abzidan.com یا www.Aquaria.ir
2. وبسایت جامع علوم و صنایع شیلاتی به آدرس: www.Fishery.ir
3. وبسایت اطلاعاتی ماهی شناسی غیر سیستماتیک: www.Ichthyology.ir

وبسایتهایی که در مرحله برنامه ریزی قبل از شروع پروژه هستند:

1. تالار گفتگوی آبزیان ایران: www.InfoFish.com
2. وبسایت تخصصی آبهای داخلی: www.Limnology.ir
3. وبسایت تخصصی اقیانوس شناسی: www.Oceanography.ir

 

>> تیم کنترل کننده محتوای وبسایتهای فوق، جمعی از دانشجویان و دانش آموختگان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیلات می باشند. همچنین مدیران سایت از مطالب و نقدهای کلیه علاقمندان علوم شیلاتی فارغ از تحصیلات استقبال می کند.

در صورتی که احساس میکنید در زمینه علوم و صنایع شیلاتی، زیست شناسی دریا، آبزیان و هر مطلب مرتبط دیگر، عرصه های ذکر نشده ای وجود دارد، تیم مدیریتی وبسایتهای فوق با کمال میل آمادگی و امکانات آنرا دارد که در آن زمینه نیز فعالیت و سرمایه گزاری نماید.

با تشکر

مدیر سایت
خرداد ماه 1389 خورشیدی

 
 
 

کلیه حقوق این وبسایت محفوظ است. این وبسایت ثبت قانونی شده و برداشت از مطالب آن برای سایتهای تجاری ممنوع است. سایتهای غیر تجاری با ذکر منبع مجاز به استفاده از مطالب هستند.
طراحی و اجرا: مهدی محجوب